+
Lat doświadczenia
O NAS

Firma rodzinna z tradycją i doświadczeniem

Firma “Domy z Drewna Sławomir Mirgos” powstała w 1997 roku, jako firma rodzina. Działa nie przerwanie do dnia dzisiejszego zachowując swój rodzinny charakter, łącząc w swych szeregach kolejne pokolenia. 

Nasza firma jest solidną, rodzinna firmą z wieloletnimi tradycjami w produkcji domów i innych produktów z drewna. Specjalizujemy się w produkcji drewnianych domów całorocznych i letniskowych, domów z bali oraz altan i altanek drewnianych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również drewniane domki narzędziowe, wiaty, drewutnie, garaże, grille, wędzarnie, meble ogrodowe, domki dla zwierząt, budy i karmniki, domki dla dzieci, sauny, huśtawki oraz wiele innych produktów.

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów i służymy fachową poradą oraz pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Państwa.

Jeśli szukają Państwo solidnej, rzetelnej i doświadczonej firmy w produkcji domów i innych produktów z drewna, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Zrealizowanych
projektów
Zadowolonych
klientów
Widok z salonu z aneksem kuchennym na taras
Scroll to Top